Sprzedaż części

W naszej ofercie znajdują się oryginalne części zamienne i akcesoria samochodowe do wszystkich modeli pojazdów marki MAN. Posiadamy rozbudowany stock magazynowy, pozwalający nam na szybką realizację zamówień klienta.

Bardzo serdecznie zapraszamy do zakupu oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych wszystkich modeli samochodów marki MAN, a także do przyczep i naczep.

Tysiące pozycji magazynowych zapewnia stały dostęp do podstawowych podzespołów i pozwala nam na szybką realizację zamówień klienta. Specjalne pozycje magazynowe jesteśmy w stanie mieć u siebie w ciągu 24 h. Na Państwa życzenie możemy zamówione części dostarczyć własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Aktualną ofertę promocyjną  można zobaczyć na naszej stronie w zakładce Aktualności i promocje.

Zapraszamy do zakupów!

Oryginalne części MAN

Oryginalne części MAN

Dla większości użykowników pojazdów MAN sprawa jest bezdyskusyjna. Kto bowiem inny niż producent i konstruktor tych pojazdów zna lepiej ich wszelkie wymagania technologiczne i materiałowe ?...

Czytaj więcej
Promocje MAN

Promocje MAN

Kwartalne promocje MAN dostępne w sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych to już tradycja tej firmy. Każdy kolejny kwartał roku przynosi nowe propozycje - atrakcyjne cenowo i praktycznie przydatne każdemu kierowc...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www